Teknoloji, Lider Şirketlerle Birlikte 12.İLTEK Günleri’nde Konuşulacak!

Yıldız Teknik Üniversitesi İEEE Öğrenci Kulübü bu sene İLTEK Günleri‘nin 12.’sini düzenleyecek. Elektronik, bilişim, telekomünikasyon, yazılım ve teknoloji ile ilgili birçok sektörün incelendiği 12.İLTEK Günleri 28-29-30 Mart 2017 tarihlerinde üç gün boyunca YTÜ Davutpaşa Kampüsü’nde bulunan Elektrik-Elektronik Fakültesi Konferans Salonu’nda gerçekleştirilecek.

12.iltek gunleri

İlki 2006 yılında gerçekleşen ve önceki yıllarda yıllarda Microsoft, Turkcell, Vodafone, Yandex, Nokia, Türksat, Huawei, IBM gibi birçok önde gelen şirketi öğrencilerle buluşturan İLTEK Günleri’nde bu yıl, Garanti Bankası ve Garanti Teknoloji’nin Gümüş Sponsorluğunda, Codemodeon’un Eğlence Sponsorluğunda, Microsoft’un ise katılımcı olarak yer alacak

12. İLTEK Günleri‘nde gelişen teknolojilerle beraber Nanoteknoloji, Akıllı Şehirler, Akıllı Arabalar, 3 Boyutlu Yazıcılar, Giyilebilir Teknoloji, Sanal ve Arttırılmış Gerçeklik, Big Data, Yapay Zeka, Yapay Sinir Ağları Cloud, E-Ticaret, Görüntü İşleme, İnsansı Robotlar,  Internet of Things, Sanayi 4.0, Savunma Teknolojisi, Siber Savaşlar, Veri Tabanı gibi ilgi çekici konular işlenecek.

ieee-iltek-gunleriEtkinliğe katılan öğrenciler sektörün önde gelen şirketlerinin oturumlarına katılarak bilgi sahibi olabileceği gibi aynı zamanda şirketlerin açtığı standlarla da hem bilgi sahibi olabilecek hem de staj/iş başvurusunda bulunabilecek.

Tüm bunlara ek olarak 30 Mart 2017’de etkinliğin son gününde VR sistemlerinden büyük simülasyon makinelerine kadar birçok sanal gerçeklik cihazını tecrübe edebileceğiniz geniş bir Simülasyon ve Sanal Gerçeklik Fuarı sizlerin karşısında olacak.

12.İLTEK Günleri ücretsiz ve ek olarak sertifikalı bir etkinlik olmasıyla sizlerin katılımını bekliyor. Etkinliğe http://iltek.ytuieee.com adresinden ücretsiz bir şekilde kayıt olabilir ve daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Sosyal Medya’dan İLTEK Günleri’ni takip edin!

https://www.facebook.com/iltekgunleri/
https://twitter.com/iltekgunleri
https://www.instagram.com/iltekgunleri/

Konuya benzer diğer yazılar...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir