Otel, Tur, Uçak Bileti ve Fırsatlar Tatil.com’da!

2005 yılından beri faaliyet gösteren Tatil.com kullanıcılarına en uygun fiyat garantisi, kolay rezervasyon ve özel ödeme seçenekleri sunuyor. Tatil.com ile online olarak otel, tur rezervasyonları yapabilir ve uçak bileti satın alabilirsiniz.

tatil-com

Tatil.com’da kategorize edilerek kullanıcıların aradıkları otelleri daha kolay bulmasını sağlayan, Türkiye’den 1000 tüm Dünya’dan 250 bin kayıtlı otel bulunmaktadır. Tatil severler ayrıca Erken Rezervasyon Otelleri kategorisi ile rezervasyonlarını daha erken yapıp, tatillerini daha ucuza getirebiliyor. Ayrıca oteller ile ilgili her türlü bilgiye ulaşabilen tatil severler böylece en iyi tatil için en doğru oteli tatil.com aracılığıyla seçip kolay rezervasyon yapabiliyor.

Yurtiçi, yurtdışı ve Kıbrıs turları ile tatilinizi en uygun fiyatlarla daha güzel hale getirebilirsiniz. Tatil.com paket turları ile kullanıcılarına keyifli ve eğlenceli tatil imkanı sunuyor. Bunun yanı sıra yurtdışı otellerini de internet sitesinde kolayca bulabilir ve rezervasyon yapabilirsiniz.

tatil-com-ucak-bileti

Uçak bileti  satın almak için de tatil.com! Türk Hava Yolları başta olmak üzere Onur Air, Atlasjet, Pegasus’ta dahil IATA üyesi 750’den fazla havayollarının uçak biletlerini tatil.com ile kolayca alabilirsiniz.

Yurtdışı seyahatlerinizde vize ve pasaport işlemlerinizi Vize departmanı sayesinde kolayca yaptırabilir, bilgi alabilir ve işlem durumunu online olarak takip edebilirsiniz.

tatil-com

Tatil severlere, haftanın 7 günü müşteri hizmetlerine ulaşma imkanı sunan Tatil.com; 200 bini aşkın üyesi, Türkiye’de birçok noktada yer alan 68 yetkili satış ofisiyle keyifli bir tatil sunmaya devam ediyor. En iyi tatili bulmak, fırsatları takip etmek ve kolay rezervasyon için tatil.com‘u ziyaret edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir